<----->

بهوسا سایت خرید و فروش آنلاین فایل به خصوص فایل دانشگاهی است که با استعانت از دانشجویان برتر راه‌اندازی، مدیریت و نظارت می‌شود. تمامی فایل‌های به وسیله دانشجویان، علی‌الخصوص دانشجویان برتر در سایت بارگذاری شده و توسط تیم مجرب نظارت بهوسا یعنی هیأت علمی بهوسا، فایل‌های آپلود شده از لحاظ محتوایی و ظاهری نظارت و بررسی می‌شوند تا فایل‌های مورد نیاز روز دانشجویان عزیز کشور در سایت قرار داده شوند.
برای موفق شدن در این راه پر فراز و نشیب سایت بهوسا مفتخر است که برای تکمیل کادر مجرب و متخصص خود اعضای ناظر را در بین دانشجویان برتر انتخاب نماید. امید است که بهوسا قدمی در پیشرفت تحصیلی و علم کشور به وسیله خود دانشجویان عزیز نهاده باشد.
دانشجویان متقاضی برای هیأت علمی شدن باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشند. در صورتی که تعداد بیشتری از شرایط را داشته باشند، در اولویت بالاتری برای هیأت علمی قرار خواهند گرفت.
شرایط :
رتبه زیر 10 کنکور ارشد
رتبه زیر 100 کنکور سراسری
تحصیل در مقطع دکترا
معدل بالای 17 در هر یک از مقاطع کارشناسی و ارشد
نفرات برتر المپیاد
داشتن مقالات علمی- پژوهشی و یا ISI
وظایف هیأت علمی بهوسا :
پس از تأئید شدن رزومه‌ی افراد واجد شرایط در هر رشته، افراد مذکور باید در سایت ثبت نام کنند و پس از ثبت نام، رمز و پسوردی به آن‌ها اختصاص خواهد یافت که با ورود به قسمت مدیریت و وارد نمودن رمز و پسورد مربوطه، محیط کاری‌ مورد نیاز برای انجام فعالیت و بررسی فایل‌ها برای عضو هیأت علمی در رشته‌ی مربوطه، در اختیار وی قرار خواهد گرفت و در صورت طی شدن فرایند بالا برای هر کدام از افراد واجد شرایط می‌توان به صورت رسمی، وی را عضو هیأت علمی بهوسا نامید.
به طور کلی اعضای هیأت علمی وظایف زیر را بر عهده دارند:

  • بررسی فایل‌های آپلود شده از نظر محتوایی، ظاهری و به روز بودن
  • تأئید فایل‌هایی که ویژگی‌های نام برده شده در قسمت اول را داشته باشد.
  • رد فایل‌های که فاقد ویژگی‌های بالا باشند.
  • پیشنهاد ویرایش به فایل‌هایی که می‌توانند در سایت قرار بگیرند ولی در مواردی باید ویرایش شوند.
    حقوق اعضای هیأت علمی :
    پرداخت 10 درصد از مبلغ فروش هر فایلی به اعضاء هیأت علمی بهوسا در هر رشته، مادامی که فایل توسط وی تأئید شده باشد و این پورسانت‌ها تا زمانی که وی عضو هیأت علمی بهوسا باشد به او تعلق خواهد گرفت.
    برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعهدات دو طرف(هیأت علمی و سایت) و قوانین همکاری، قرارداد همکاری که لینک آن در زیر قرار داده شده ( بر روی آیکون زیر کلیک کنید) را دانلود و مطالعه بفرمائید.

استخدام در بهوسا pdf download