بهوسا

گروهی با ایده هایی نو

گروهی با هدف ارتقاء سطح علمی دانشجویان

در راه رسیدن به ارائه‌ی آنچه که شما می­خواهید

بهوسا گروهی با چهار نفر از جوانان دارای انگیزه و تحصیل کرده ضرورتی، تحت عنوان ارائه بستری جهت خرید و فروش فایل‌های باکیفیت، را در سطح دانشگاهی و علمی کشور احساس کردیم، ولی متأسفانه بستری مناسب وجود نداشت. اگر هم چنین بستری فراهم شده بود، متأسفانه حاوی فایل‌های بی‌کیفیت و غیرتخصصی بود، به همین دلیل بهوسا را برای تحقق این مهم آماده کرده‌ایم.

ما به دنبال ارائه سایتی هستیم که بزرگنرین مرجع ارائه فایل‌های باکیفیت در زمینه‌ی دانشگاهی باشد در همین راستا برای تحقق هدفمان و ارائه خدمت به مشتریان با چندین قشر از افراد جامعه همکاری خواهیم کرد:

آپلود­کنندگان فایل (فروشنده)

همه‌ی شما عزیزان در صورتی که فایلی باکیفیت در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و تحقیقات علمی دانشگاهی دارید، که حاصل نتایج تحقیقات خود شما می‌باشد و به نوعی صاحب اثر می‌باشید، می‌توانید با آپلود آن در سایت و پس از تأیید ناظران (هیأت علمی) سایت، فایل خود را در بهوسا به نمایش بگذارید و با فروش آن در سایت کسب درآمد کنید.

هیات علمی سایت

ما در هر یک از رشته های دانشگاهی، نفری متخصص و واجد شرایط در آن زمینه را به عنوان هیأت علمی انتخاب نموده‌ایم که قبل از قرار گرفتن نهایی فایل‌ها بر روی سایت به تأیید ایشان خواهد رسید.

مشتریان

مشتریان ما کسانی هستند که به دنبال فایل‌های با کیفیت دانشگاهی خواهند بود تا با بهره‌گیری از فایل‌های سایت، مسائل و مشکلات درسی را حل و برطرف نمایند و مطمئنأ با فرایندی که در بهوسا تعریف شده است، تمامی نیازهای آنان برطرف خواهد شد.

بازاریاب

هر آن کسی که سایتی و یا وبلاگی پربازدید دارد، می‌تواند با تبلیغات فایل‌هایی که در سایت قرار دارد و گذاشتن لینک آن در سایت خود کسب درآمد کند.

روند کاری بهوسا

بهوسا مرجع فایل‌های باکیفیت دانشجویی می‌باشد و فایل‌های مربوطه شامل پاورپوینت‌های کلاسی، گزارش‌های کاری و آزمایشگاهی، مقالات، پروژه‌های کلاسی و تمامی آنچه که دانشجویان تولید محتوا کرده‌اند و می‌توانند با آپلود آن در بهوسا و فروش آن، هم سایر دانشجویان را از نتایج کار خود مطلع کنند و هم کسب درآمد کنند. بهوسا در فرایند تولید فایل‌ها هیچ گونه دخالتی ندارد و به هیچ وجه آنها را از تولیدکنندگان خریداری نمی‌کند همچنین قیمت‌گذاری و ارزش‌گذاری فایل ها تمامأ به وسیله خود تولیدکنندگان و فروشندگان خواهد بود. بعد از آپلود فایل توسط تولیدکنندگان آن در بهوسا، بر اساس فرایندی که تعریف شده است،  تمامی فایل‌ها به وسیله هیأت علمی بهوسا نظارت خواهد شد. پس از تأئید نهایی فایل‌ها از سوی اعضای هیأت علمی در هر رشته تخصصی، فایل‌ها به صورت رسمی در صفحه‌ی اصلی و صفحه‌ی مربوطه به اسم خود فروشنده به نمایش درخواهد آمد.

پس بهوسا با فراهم آوردن بستری جهت عرضه‌ی فایل هایی از سوی تولیدکنندگان به خصوص دانشجوبان ، فایل‌های با کیفیت را برای دانشجویان عزیز فراهم خواهد آورد. همچنین  بهوسا فایل ها و محتواها را اصلأ خریداری نمی‌کند و دستمزدی برای تولید فایل به کسی پرداخت نمی‌کند بلکه با نظارت بر روی فایل ها و ایحاد ارزش افزوده بیشتر در فایل‌ها و همچنین بازاریابی برای فایل‌ها در فروش فایل‌ها سهیم خواهد شد.

نحوه و شرایط تقسیم درآمد حاصل از فروش فایل‌ها :

  1. 70 درصد از فروش هر فایل به طور مستقیم به خود فروشنده پرداخت خواهد شد و در حسابی نزد بهوسا نگهداری خواهد شد تا تولیدکنندگان فایل پس از درخواستی برای تسویه (در صورت رسیدن به حداقل مبلغ 50 هزارتومان) و یا ماهانه، تمام و کمال مبلغ به حسابی که از طرف خود فروشنده به بهوسا اعلام شده است، پرداخت خواهد شد.
  2. 10 درصد مبلغ فروش هر فایل را به هیأت علمی که فایل آپلود شده را مورد بازبینی و نظارت قرار داده است پرداخت خواهد شد. مبلغ فوق نیز مانند فروشندگان در حسابی نزد بهوسا نگهداری خواهد شد و پس از درخواست از سوی هیأت علمی و یا ماهانه تمام و کمال به ایشان پرداخت خواهد شد.
  3. 20 درصد مابقی مبلغ فوق نیز برای بهوسا به عنوان هزینه‌های سایت و حق بازاریابی برای فروش فایل‌ها اختصاص خواهد یافت.

صاحب امتیاز نماد :

صاحب امتیاز نماد حافظ عباسی فرزند بایزید عباسی به شماره شناسنامه 3810102946  و تاریخ تولد 1369/04/18 تحصیلات کارشناسی نرم افزار کامپیوتر ،تمامی اطلاعات فوق را قبول دارم و متعهد خواهم شد که تمامی قوانین را اجرا نمایم.